Лазерне видалення тату

Бережне та якісне видалення тату та перманентного макіяжу

Раніше, коли лазерне обладнання було недоступне, старий татуаж чи тату перекривали світлими, камуфлюючими відтінками пігменту або фарби. Але така процедура мала низку недоліків. Це і болючість процедури лазерного видалення татуажу, і відмінність кольорів на шкірі після засмаги, та багато іншого.
Зараз для цих цілей є лазерне видалення, яке дозволяє назавжди позбавитися злощасного малюнка та домогтися чистоти шкіри без будь-яких обмежень та незручностей.

    Переваги лазерного видалення татуажуЛазерне виведення татуажу та тату - найефективніший спосіб видалення пігменту. Неодимовий лазер дозволяє вивести пігмент з ефективністю до 98% навіть у дуже складних ситуаціях (наприклад, татуаж дуже старий, пігмент введений глибоко тощо), що вважається бездоганним результатом завдяки практично повністю чистій шкірі;
    ● Видалення татуажу безпечне, не травмонебезпечне, малоінвазивне, не потребує тривалого відновлення шкіри. При цьому процес відновлення шкірного покриву потребує мінімальних зусиль;● Лазерна корекція має невеликий список протипоказань;● Процедура повністю безболісна, лазерний промінь не зачіпає волосяний фолікул, зберігає його здорове та природне зростання. Тому видалення татуажу брів лазером гарантує збереження натуральних волосків та їх подальше зростання;● Видалення татуажу проходить дуже швидко – кілька хвилин. За цей час клієнт відчуває лише дискомфорт або незначні болючі відчуття.
    Механізм роботи лазераМеханізм роботи лазерного обладнання заснований на створенні та застосуванні лазерного променя, що проникає через шкіру до пігменту та методом вибуху руйнує його на нано частинки. Лазерний промінь створює величезну концентрацію енергії, але при цьому впливає виключно на молекули пігменту. Пігмент руйнується, а потім поглинається фагоцитами – органічними клітинами нашого організму, які поглинають, перетравлюють та виводять сторонні, тверді, щільні та інші сторонні тіла. Далі лімфатична система починає інтенсивно працювати і протягом 1 місяця активно та повністю виводить перероблені частинки пігменту через сечостатеву систему. Такий процес є абсолютно безпечним для людини, а його результатом стає чиста шкіра практично без слідів пігменту.

Консультація

Залиш свій номер телефону і ми зв'яжемось з тобою 

Thank you!

We will contact you shortly.

Can't send form.

Please try again later.

Made with