Нове Elos омолодження

Нове покоління фотоомолодження

ELOS (елос) - це поєднання енергії світла та RF. Процедура ELOS (елос) омолодження проходить так: спочатку відбувається охолодження ділянки шкіри, що обробляється, потім подається імпульс світла, а слідом за ним RF енергія. Все це відбувається за секунду. Охолодження захищає поверхню шкіри від пошкодження і знімає болючі відчуття. При ELOS (елос) омолодження світлова енергія та RF енергія нагріває клітини колагену та еластину, оновлює та ущільнює шкіру, покращує контури та колір. Поєднання світла та RF дозволяє використовувати їх у безпечних величинах, які впливають лише на клітини шкіри колагену та еластину. ELOS (елос) омолодження та ELOS (елос) ліфтинг працює тільки з клітинами дерми, це саме той шар, де залягають зморшки. На інші шари ELOS (елос) омолодження та ELOS (елос) ліфтинг не впливає, тому є безпечною косметологічною процедурою.
Результати ELOS омолодження● усунення мімічних зморшок● ліфтинг та ущільнення шкіри● покращення кольору обличчя, усунення пігментації● видалення розширених судин (купероза), судинних зірочок

● процедури ELOS омолодження не потребують зміни звичного способу життя;● процедури ELOS омолодження обличчя підходить для всіх типів шкіри;● процедури ELOS омолодження можна проводити навіть в обідню перерву;● процедури ELOS омолодження обличчя та шиї не потребує знеболювання;● процедури ELOS омолодження обличчя дає миттєвий результат;
Чому Elos?
У нинішньому достатку технологій омолодження не завжди очевидно, як варіант підходить саме Вам. Якщо коротко, то Elos найчастіше вибирають, виходячи з:

  Ефективність
  Процедура дає миттєвий результат
  Комфорт
  Омолодження обличчя та шиї не потребує знеболювання
  Зручність
  Процедуру можна проводити навіть у обідню перерву
  Універсальність
  Омолодження обличчя підходить для всіх типів шкіри
  Практичність
  Омолодження шкіри не потребує зміни звичного способу життя

Протипоказання:● наявність свіжої засмаги,● вагітність,● гострі форми хронічних захворювань,● індивідуальна непереносимість до світлової та RF енергії, онкологічні захворювання.

Консультація

Залиш свій номер телефону і ми зв'яжемось з тобою 

Thank you!

We will contact you shortly.

Can't send form.

Please try again later.

Made with