SHR лазерна епіляція

Наступна генерація лазерної епіляції

Лазерна епіляція SHR – це інтенсивний промінь світла, який періодично пульсує та впливає на волосяні цибулини. За секунду подається кілька імпульсів. Цей сучасний апарат здатний обробити як темне, так і світліше волосся. У волосках є меланін, він нагрівається і всі речовини, які живлять волосся, руйнуються.
Епіляція за технологією SHR - це серйозне наукове досягнення, яке дозволяє прибирати будь-якій колірній гамі рослинність у будь-якому місці. Вартість процедури висока, особливо якщо врахувати той факт, що для тривалого та гарного ефекту потрібно пройти не менше трьох сеансів. Деяким доведеться відвідати салон до 7 разів. Та як результат абсолютно гладка шкіра, без жодної волосинки на все життя.

  Не важливий колір волоссяЗа допомогою епіляції SHR можна забрати волосся будь-якої кольорової гами: біле, чорне, руде і навіть сиве.
  ЗручністьЕпіляція за технологією SHR проводиться швидко, якщо порівнювати з іншими способами. Вона не займе понад півгодини на великій ділянці. Якщо зона незначна, ще менше.
  Комфорт
  Після процедури відсутні подразнення, почервоніння. Немає неприємних відчуттів під час та після епіляції.
  Практичність
  Після сеансу дозволяється перебувати під ультрафіолетом.
  Ефективність
  Результат коштує витрачених грошей. Зростання волосся припиняється повністю.
  Безпека
  Сучасні технології та обладнання забезпечують безпеку процедури зовсім у дусі часу.

Обробити можна будь-яку зону:
● ноги;● бікіні;● руки;● обличчя;● груди і т.д.
Щоб було зручно працювати у важкодоступних зонах, є спеціальна система ELOS. Болючості клієнт не відчуває, оскільки лазерний промінь не впливає на шкірні покриви.
Не слід робити лазерну епіляцію за технологією SHR, якщо у вас:● є новоутворення злоякісного характеру;● дуже темні шкірні покриви від природи чи засмаги;● є інфекційне захворювання;● в анамнезі цукровий діабет;● має місце вагітність;● період лактації;● дуже чутлива шкіра, але такий діагноз не вирок;● загострилася хвороба, пов'язана зі шкірою;● є безліч родимок у місці обробки;● серйозні серцеві та судинні захворювання (варикоз, тромбоз, ішемія та ін.);● скаче тиск;● в зоні епіляції є рани, садна;● є протези із металу.
Якщо немає протипоказань, то не зволікайте і в бій!

Консультація

Залиш свій номер телефону і ми зв'яжемось з тобою 

Thank you!

We will contact you shortly.

Can't send form.

Please try again later.

Made with